تبلیغات
k-h-y-a-s - عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

k-h-y-a-s

عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

 • عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

  آخرین و تازه ترین تصاویر ناب بازیگران و ستاره های معروف ایرانی در حوزه ورزش و موسیقی برای شما علاقمندان به سلبریتی ها حاضر شده هست.

  مقاله امروز را با برادرانه ی پیمان معادی و ارسطو معادی شروع می کنیم، به مناسبت تولد آقا ارسطو. عرض تبریک داریم خدمت آقایان معادی امیدواریم همۀ برادران و خواهران همه ی وقت برای هم قوت قلب و یار و رفیق باقی بمانند.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)افرادی که از اینستاگرام خداحافظی می کنند انقدر چندان شده اند که آمارشان در خاطرم نمی‌ماند. شما بیزحمت یادتان باشد که سام قریبیان از اینستاگرام خداحافظی کرده هست و ببینیم که چند روز دوام می آورد. رکورد بیشترین دوام در دست بابک حمیدیان «3 سال پیش خداحافظی کرده تا اکنون» و کمترین دوام متعلق به امیر تتلو «12 دقیقه بعد از خداحافظی، بازگشت» هست.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)بهش نمی آمد دست بزن داشته باشد…

  – شوهر خاله ام، پس از مشاهده این عکس در یکی از کانال های تلگرامی – با تیتر /ناگفته های زوج مشهور از دلایل طلاق/.

  پ.ن: مربوط به گریم نمایش /آیینه های رو به رو/ هست.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)علی کریمی داشت ابی گوش میداد که ناگهان تصمیم گرفت این پست را بگذارد. آخرش هم کلی نشانه تعجب چید که به بار کنایی آن اضافه کند و تیتر یک خبرگزاری های ورزشی را فراهم سازی کند. اکنون شانس آوردیم وسط ترانه /آسون نشو، ای همسفر/ هوس پست گذاشتن نکرده

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)الناز شاکردوست در اتاق گریم خانگی اش. در منزل اش یک اتاق گریم ساخته که دیگر برای سلفی مجبور نباشد فیلم بازی کند.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)بله آزاده بانو. همۀ چیز عادی هست کامنت ها هم فعلاً بسته باشد بهتر هست. ولی خب سرانجام تاریخ ویزا به آخر خواهد رسید و دل کندن از محیط های خصوصی و محارم و نوشیدنی های مجاز بسیار دشوار خواهد بود و از آن دشوار تر، بردباری گرمایِ شهر تهران که این روز ها هیچ بادی در آن نمیوزد.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)فقط امیدواریم این رخداد تصادفی بوده باشد و نه تعمداً و برای جلب دقت! خیلی در این راستا مشکوکیم!

  پ.ن: آرزوی سلامتی داریم برای خاطره حاتمی.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)باز مجدد روی به وخامت گذاشته هست این حال غریب. آن قدر که حسام تاکید دارد شبیه الویس پریسلی هست، خود الویس خدابیامرز تاکید نداشت.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)گربه هم نشدیم تا زیر طلایی ترین پنجه های دوران نوازش شویم. هی روزگار… عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)علی زند وکیلی و برادرانش در حاشیه کنسرتِ علی. علی جان یقین کن کمی هم آرام تر رفتار می کردی باورمان میشد که با هم خیلی خودمانی هستید. نیازی به اینکار ها نبود.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)جشن تولد پژمان بازغی پرسپولیسی در بین سه استقلالی در پشت صحنه کار جدیدشان به کارگردانی سامان سالور. در کنار آزاده طارعی و ساسان سالور.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)شهید محسن حججی یگانه قهرمان این روزهای قلب ایرانیان هست و فاتح بلند ترین قله بهشت. سربازی که به جبر زمان از قافله کربلا جامانده بود چند روز پیش به مولای شهیدش ضمیمه، با نگاهی که غرور، عشق و عزت را مجدد معنی کرد و مرگ و وحشی های تکفیری را به خواری درآورد. کاش میشد پی نگاهِ محسن رفت. کاش میشد از روی دستش نوشت. کاش میشد مانند محسن، آدم یک جوری بمیرد که نمیرد …

  واکنش ها به شهادت مظلومانه شهید محسن حججی بی شمار بود که پست امین زندگانی را به نمایندگی انتخاب کرده ایم.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)مهدی طارمی، فرهاد ظریف و لیلا بلوکات با اتومبیل شخصی مهدی به مشهد رفته اند تا در یک جشن خیریه شرکت کنند. بله، اجرتان با خدا.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سلفی مهدی سلوکی و همسرش، طبق معمول بدون هیچ توضیحی. مهدی در سلفی ها فقط می‌خواهد تذکر کند که همسر دارد وگرنه علتی ندارد که هر دو ماه یک‌بار یک سلفی دو نفره بی هیچ توضیحی به اشتراک بگذارد.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)– ببَر استقلال.. ببر… چون اگه یه بار دیگه ببازی تو و بازیکنات عین خیالتون نیست.. این ما استقلالیاییم که باید حرف بشنویم و تیکه ها رو بردباری کنیم…. ببر استقلال که اگه این بار هم نبری نمیگن بدنسازی شون سخت بوده.. نمیگن تیم هنوز جا نیوفتاده… میگن دشوار از شماست.. میگن دشوار از غیرتِ بازیکناسست! ببر استقلال…

  و آن گونه بود که استقلال نخستین پیروزی فصل اخیر را به دست آورد

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)الناز حبیبی در روز تولدش آن گونه از همه ی افرادی که با یادش بودند تشکر کرد. تبریک به الناز عزیز، بازیگر خوش اخلاق و محبوب سینما و تلویزیون.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)ضد تبلیغ صابر ابر برای نمایشگاه پانته آ پناهی ها و رفقایش. کلا صابر هرچیزی را تبلیغ کند، ناخود با خبر ضد تبلیغ می شود. خود من قصد داشتم به این گالری بروم و اکنون با مشاهده این تبلیغ، منصرف شدم. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)عکس یادگاری سیدعلی صالحی در کنار سیدشهاب حسینی پس از تماشای نمایش /اعتراف/ که به شب های پایانیِ اجرایش نزدیک می شود. نمایشی که به اندازه یک فیلم سینمایی برای شهاب نان داشت.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)فلور نظر هوش اقتصادی بی نظیر ای دارد. تا دیده که نود درصد کشور با چالش کم آبی و کمبود مراتع رو به روست، فهمیده که پول در پرورش شتر هست و سریع یک شترداری به راه انداخته هست.

  عکس های بازیگران

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)دوستای قدیمی، کارهای خودمانی…. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سلفی پردیس احمدیه و آزادی سدیری، دو بازیگر جوان سینما و تئاتر در یک بالابر، با فیلتر های محبوب اینستاگرام. باز خدا را شکر خودشان را شبیه موش کور و روباه مکار نکرده اند. پردیس سال قبل با فیلمِ /لاک قرمز/ درخشید و آزاده سدیری با فیلمِ… چیز، نوک زبانم هست.. فیلمِ…. بدبختانه بانو سدیری فعلاً مجال درخشیدن در هیچ فیلمی را پیدا نکرده اند.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)منوچهر جان، شما لطف کن و به جای سوفیا گفتگو نکن، صبر کن خودش بزرگ می شود و پست می‌گذارد. انقدر نمکِ بالای خونت را به حراج مگذار.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)افشین سنگ چاپ و خانواده عزیزش در کنار حیوانات خانگی شان. بله. افشین خان نامش جانورِ خانگی هست، نه منزل ی حیوانی! در هیچ منزل ای این شمار مگس هم پیدا نمی‌شود که شما سگ دارید. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)نوید محمدزاده هم مانند همۀ ی چهره ها از شهید حججی یاد کرد.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)تبریک تولد ساده مستانه مهاجر به همسرش پژمان بازغی.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سلفی جواد نکونام و پسرش آریان در حال اتومبیل سواری. جواد جان شمار قلب ها با رنگِ انها کمی ناهمخوانی دارد.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سلفی بازی نگین معتضدی در کنار ترلان پروانه در شروع پروژه جدیدشان که اشاره ای به جزئیات آن نشده هست. 

  تصاویر بازیگران

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سعید عرب و همسرش در نخستین سالگردِ ازدواجشان.

  نه تو رو خدا بیا و شاد نباش!

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)وحید طالبلو همسرش با این عکس، انقلابی در کاهش وزن هموطنان ایرانی به پا کردند و هزاران کیلو گوشت تن کاربران اینستاگرام را ریختند و اَت مَتی برای هیچ کس باقی نگذاشتند!

  قدم نورسیده که گویا در کشور آمریکا به جهان خواهد آمد، پیشاپیش مبارک باشد.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)فقط عماد به یاد مرتضی پاشایی بود، در سی و دومین سالگرد تولدش. روحش شاد و یادش گرامی.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)الیکا عبدالرزاقی بازیگر خونگرم و دوست داشتنی سینما و تلویزیون هم در این روز ها سی و هشت ساله شد. تبریک بی آخر. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)کاملاً مشخص هست که امیر کاظمی از آنهایی هست که با عکس ها و سلفی های وقت و بی وقت اش همه ی را کلافه می‌کند. سروش صحت هم در معذوریت باقیمانده که در فصل دوم ازش بهره گیری کرده.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)جهت تلطیف فضا. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)جهت تثبیتِ لطافت فضا.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)جهت ویرانی لطافت تثبیت شده ی فضا.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

  نعیمه نظام دوست آن‌قدر که دیشب از حضور خداداد در مراسمشان احساس غرور کرده بود، از صعود تیم ملی به جام جهانی 98 نکرده بود. در کنار مرجانه گلچینِ همۀ وقت} حاضر در همۀ جا، ماهچهره خلیلی، فلور نظریِ شتربان و مادر پلاستیکِ ایران.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)کاملاً مشخص هست که پژمان و برادرش به تاکید خواهرشان این سلفی را گرفته اند. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)دعوت ترانه علیدوستی از مردمان فوتبال برای پشتیبانی از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی که در معرض یک محرومیت بزرگ قرار دارند. گرچه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران اخطار داده که اگر متوجه دخالت دولت در تیم ملی این کشور شود، از حضور ایران در جام جهانی روسیه جلوگیری خواهد کرد. خلاصه اینکه کلا وضعیت قاراشمیش هست.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)مهدی پاکدل در نقش رستم در نمایش /سی/ در قصر سعد آباد. همینکه از احمد ایراندوست و داریوش محترم برای نقش رستم بهره گیری نشده خودش پیشرفتی به حساب می‌آید.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)فقط همین کارمان باقیمانده بود روزبه جان! 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)حامد جان ناراحتی می توانی سلفی نگیری. ما مجبور به مشاهده قیافه در هم کشیده ات در سلفی ها نیستیم. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)مفید شد که مهراوه در هنگ کنگ یا شهر دبی زندگی نمی کند، وگرنه در مواجهه با آن شمار برج و آسمان خراش قطعا تشنج می کرد. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)بازیگر اخیر پروژه پایتخت به روایت محسن تنابنده. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)سلفی کیمیا علیزاده و رفقایش پس از گذراندن یک روز مفید.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)مصطفی زمانی، غزل شاکری و مازیار میری در توزیع خصوصی فیلم /سارا و آیدا/ ساخته اخیر آقای میری که یکی از فیلمهای نا پیروز جشنواره بود و اکنون امید به موفقیت در توزیع دارد، که بعید می‌دانم. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)چندی از عوامل و بازیگران پروژه /سی/ که در همین چند شب طرفداران بی نظیر زیادی به دست آورده و همگی چشم براه تمدید اجرا ها و مشاهده مجدد آن میباشند. مهدی پاکدل، سحر دولتشاهی، بهرام رادان، پانی‌بال شومون، دلیا آرام و سایر عزیزان در عکس حضور دارند.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)عکس زیبای رضا صادقی و بال های پروازش. ویانا بانو از حیث شباهت ورژن کوچک شده و بدون ریش پدرش هست. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)پست اخیر و نو میک آپِ بهاره افشاری که لایک داداشی را به همراه داشته هست.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)عیادت میترا حجار از اسطوره اش که بی حدس اسطوره همۀ سینما رفقا هست. آرزوی سلامتی داریم برای استاد محمدعلی کشاورز.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)بهرام رادان را به قصد کاراکتر /زال/ پدر رستم گریم کرده اند، ولی بدبختانه اکثر شبیه دنریس تارگرین شده هست. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

  احسان علیخانی به تماشای کنسرت سینا شعبانخانی رفته بود که این عکس را در آخر در کنار هم گرفتند. من می دانم در این گرما این کت ها را چطور بردباری می‌کنند. چه کسی مجبورشان کرده؟! 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)تلاش های بی وقعه تینا پاکروان و پرویز پرستویی برای جذب همکارانشان برای حضور در کافه تازه راه اندازیِ عزیزان، تا این جا به افسانه چهره آزاد ختم شده هست. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)جواد عزتی و مه لقا باقری در توزیع خصوصی فیلم /زادبوم/ ساخته ابوالحسن داودی که پس از قریب به 10 سال رفع دستگیر شده و به توزیع درآمده هست. 

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)امید جهان در کنار سعید مشهور پس از اجرایی که شب قبل در مراسمی خصوصی داشت. امید جان چهلم هم نه، دست کم صبر می‌کردی شب هفت پدر بگذرد، بعد به فکر اجرا میافتی! جنس آهنگهایت هم که ماشالله کاملاً منطبق با فضای غم هست!

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)کاوه آفاق قصد داشت به مراسم ختم یکی از آشنا ها برود که در مسیر نظرش تغییر یافت به توزیع خصوصی /زادبوم/ رفت.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)مشارکت شهرام قائدی و بانو ثریا قاسمی در سریال اخیر /حمید نعمت الله/. اینکه جناب نعمت الله باز هم قرار هست سریال بسازد، خبری بسیار مفید برای تلویزیون و مخاطبان اش هست. به انتهای مقاله امروزمان رسیدیم. از همراهی با ارزشتان بی نهایت متشکریم. تا فردا، وقتتان بخیر.

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (309)

  مطالب مرتبط :

  عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران «308»

  عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی «307»

  عکس های بازیگران و خبرهای داغ سینما «306»

  جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان «305»

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نویسندگان

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


جابجایی سرباز

برای جابجایی سرباز به سایت bekhane.ir مراجعه کنید .


جابجایی دانشجو

جابجایی دانشجو توسط سایت bekhane.ir انجام می شود برای جابجایی با دانشجویان به این سایت می توانید مراجعه کنید .


کانال تلگرام جابجایی سرباز

آدرس کانال تلگرام جابجایی سربازی


دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک ( محسن ابراهیم زاده بنام مرهم جان ) برای دانلود جدید ترین موزیک خارجی و موزیک فارسی شاد و دانلود موزیک فارسی عاشقانه در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقاله و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.

 
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :