تبلیغات
k-h-y-a-s - وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

k-h-y-a-s

وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

 • وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  برخی از موجودات وحشتناک جهان میباشند که واقعا با دیدن انها حس ترس و خوف در انسان ایجاد می شود، با اینکه این حیوانات چندان دیدن نمی‌شوند اما وجود دارند. این جهان هنوز رمز و رازهای زیادی دارد که باید کشف کنیم. هر روز میبینیم که یک چیز اخیر چه از طریق لنز دوربین و چه به صورت تجربه شخصی کشف می شود.

  این چیز‌ها میتوانند خوفناک به نظر برسند، چون هنوز قادر به درک چیزی که می بینیم نیستیم. شما همۀ تلاشتان را برای اجتناب از این موجودات میکنید، اما شمار زیادی از آن‌ها ناگهانی و از جاییکه انتظارش را ندارید ظاهر می شوند. آدم‌ها معمولاً از چیزهای کوچکی که سریع حرکت می کنند مانند موش‌ها و سوسک‌ها میترسند و کوشش میکنند از ان‌ها دور باشند. از جانب دیگر حیوانات بزرگی که آهسته حرکت می کنند هم می توانند به همان اندازه خوفناک باشند.

  همۀ ما فیلم گودزیلا را دیده ایم، اما تصور چیزی شبیه آن در زندگی غیرقابل درک و خوفناک هست. یک مریضی به اسم ژیگانتیسم «Gigantism» یا غول پیکری حیوانات و حتی آدم‌ها را تحت تاثیر قرار میدهد. این مریضی اکثر در اعماق اقیانوس دیده می شود، جاییکه ماهی‌ها در نزدیکی کف اقیانوس زندگی می‌کنندو سازگاری با محیط باعث می شود به راحتی بزرگتر از حد معمول رشد کنند. اما گاهی روی خشکی نیز این موارد دیدن می شود.

  کرم کشتی «Shipworm»

  کرم‌های کشتی در فیلیپین به دلیل صدفشان شکار می شوند. صدف آن‌ها بسیار شبیه عاج فیل یا شاخ کرگدن هست. هر یک از صدف‌های آن‌ها به قیمت دویست دلار فروخته میشود. دانشمندان مدت‌ها کوشش میکردند این کرم را وقتی هنوز در صدف خود قرار دارد شکار کنند، اما همۀ وقت} صدف‌های خالی پیدا میکردند.

  تا اینکه توانستند بعد از باز کردن این پوسته یک کرم کشتی ۱.۵ متری را پیدا کردند که بی درنگ بوی بدی را در اتاق اکران کرد. دانشمندان آن را در یک گودال گل گوگردی پیدا کردند جاییکه جانور مدت زیادی در آن از باکتری‌ها تغذیه می‌کرده هست. همین مساله بوی ناخوشایند و ابعاد عجیب این کرم را توضیح میدهد.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  مار غول جسد

  یک تیم ویرانی که کار خود را در برزیل شروع کرده بودند ناگهان با این مار آناکوندای پهن مواجه شدند. این مار ۱۰ متر طول داشت و بسیار غول جسد بود. خوشبختانه کارگران آن قدر خوش شانس بودند که این مار را مرده پیدا کردند، در غیر اینصورت مار همۀ آن‌ها را می‌کشت.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  کوسه مگالودون «megalodon»

  این کوسه ماقبل تاریخ یک راز بود که هنوز در اطراف ما وجود دارد یا خیر. مگالودون یک کوسه باستانی هست که در زمان دایناسور‌ها زندگی می‌کرده هست. این کوسه بسیار عظیم بود و هنوز هم بزرگترین کوسه‌ای هست که روی زمین شنا میکند. این موجودات عظیم حدود ۲ میلیون سال پیش زندگی میکردند

  و بسیار بعید بود که هنوز هم در اعماق اقیانوس‌ها وجود داشته باشند. طول این کوسه به ۱۸ متر میرسد و نیروی فک آن فوق طبیعی هست. این کوسه در یک ویدئو ثبت شده و دانشمندان را شوکه کرده هست. این کوسه ۲۱ متر طول داشته و در اقیانوس آرام شنا می‌کرده هست.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  چتردریایی غول جسد

  چترهای دریایی بالش‌های اقیانوس میباشند گرچه این تا زمانی هست که زیر آن‌ها بروید و شاخک‌های آن به شما صدمه بزند. آن‌ها ظاهراً بی خطر به نظر می رسند، اما اصلا این طور نیست. چتر دریایی می تواند بسیار خطرناک باشد و انسان را دچار سکته یا مرگ کند. بستگی به میزان سمی دارد که در آن لحظه وارد بدن شخص میکند.

  چترهای دریایی زیادی دیدن شده که مبتلا به ژیگانتیسم میباشند و حتی در فیلم هم ثبت شده اند. این موجودات به آرامی حرکت می کنند و این برای غواصانی که در نزدیکی آن‌ها شنا می کنند نعمتی هست. در موارد بسیاری آن‌ها در سواحل دیده شده اند که همین هم می تواند خطرناک باشد، زیرا نیش آن‌ها روی سطح هم کار می کند.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  ماهی بلاب «Blob» غول جسد

   به گزارش پارس ناز یک سکوی نفتی شناور مجهز به دوربین از این موجود عجیب فیلم گرفته هست. در نگاه اول به نظر می رسد یک دام شناور یا یک ماده کاغذی باشد، اما وقتی شروع به حرکت میکند نظرتان عوض می شود. شکل این موجود عجیب هست و میتواند شما را بیهوش کند. حرکت آن نیز خارق العاده هست.

  اپراتور دوربین فورا متوجه این موجود شده و وی را دنبال کرده هست. بسیاری حدس می کنند که آن بخشی از یک نهنگ هست، اما دانشمندان این نظریه را رد کرده اند، زیرا در آن صورت سریع خورده می‌شد. دانشمندان بعداً آن را یک چتردریایی عظیم با بدن منحصر بفرد تشخیص دادند.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  کروکودیل غول جسد

  در یک ذخیره گاه طبیعی، بازدیدکنندگان یکی از بزرگترین کروکودیل هایی را دیدند که تا به حال دیده شده و از آن در حالیکه مقابلشان راه می رود فیلم گرفته اند. کروکودیل به آرامی راه میرود و متوجه آدم ها نیست و به آن‌ها فرصت خوبی برای فیلم برداری می دهد. این کروکودیل در فلوریدا زندگی می کند و به نظر می رسد ۴.۲ متر طول دارد. به نظر می رسد این کروکودیل متعلق به ماقبل تاریخ و زمان دایناسورهاست.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  ترول «Troll» غول جسد در جنگل

  یکی از کاربران یوتیوب فیلمی منتشر کرده که نشان میدهد هنگام راه رفتن در جنگل با یک صدای عجیب مواجه میشود. هرچه صدا نزدیک‌تر می شود، او از میان ردپاهای بزرگی می‌دود. درختان واژگون میشوند و ناگهان صدا نزدیک‌تر می شود. در این لحظه او تصمیم می گیرد از جنگل خارج شود، اما می خواهد صدا‌ها و ردپا‌ها را بعنوان مدرک ضبط می کند. اما ترجیح می دهد با سرعت فرار کند تا رخداد بدی نیفتاده هست.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  هیولای فاضلاب

  یک روز مردی مشغول چک کردن نامه‌های خود بود که احساس عجیبی به او دست داد. تصمیم گرفت اطراف را جستجو کند تا اینکه صدای نفس‌های عجیبی از فاضلاب شنید. او شجاعانه پایین رفت تا ببیند صدای چیست و با چشم‌های یک کروکودیل بزرگ مواجه شد که به او خیره شده اند.

  دو چشم براق که نور دوربین را انعکاس می کردند. در این ویدئو صدای نفس‌های کروکودیل را میتوانید بشنوید و آن را حس کنید. افرادی که این ویدئو را میبینند تعجب می کنند که چگونه توانسته وارد آنجا شود.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید
  اژدهای کومودو

  اژدهای کومودو یکی از شبیه‌ترین موجودات زنده حال آماده به دایناسورهاست. این موجودات با دقت به طرز راه رفتن و ابعادی که دارند میتوانند خوفناک باشند. آن‌ها اشتهای زیادی دارند و می توانند در هر وعده ۵۰ کیلوگرم بخورند. اژدهای کومودوی وحشی به انسان حمله کرده و وی را شکار می کند. این رخداد اکثر در مورد گردشگران می‌افتد. در سال ۲۰۱۷ یک پسربچه هشت ساله مورد حمله آن‌ها قرار گرفت و خورده شد.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسیدبه گل نشسته

  این موجود دریایی عجیب در یکی از سواحل کشور آمریکا به گل نشسته هست. این موجود همۀ را گیج کرده، زیرا شبیه به هیچ ماهی وکوسه‌ای نیست و ظاهر اذیت دهنده‌ای دارد. با این حال افرادی که آن را دیده اند تصمیم گرفتند آن را کوسه‌ای بدانند که هنوز کشف نشده هست. ممکن هست این یک مزاح یا نوعی آزمایش باشد. در هر صورت به خوبی ساخته شده هست. اما اگر یک موجود حقیقی باشد، زیست شناسان دریایی باید کوشش کنند کشف کنند که چه موجودی هست

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  لاشه ناشناخته

   به گزارش پارس ناز این لاشه در اندونزی دیده شده و مردم و دانشمندان محلی نتوانسته اند آن را شناسایی کنند. این لاشه عظیم مرده بوده و آب اطراف خود را قرمز کرده که موجب نگرانی مردم محلی شده هست. هیچ تعریف حقیقی برای آن وجود ندارد و دانشمندان به دنبال کشف این میباشند که این موجود چیست و چرا مرده هست. مردم معتقدند که این موجود ۱۵ متری یک هیولای دریایی هست که سال‌ها در اقیانوس مخفی شده تا روزی خود را نشان دهد.

  وحشتناک ترین موجودات غول پیکر جهان را بشناسید

  موجودات و حیوانات بزرگ و خوفناک،موجودات بزرگ و خوفناک جهان،بزرگترین موجودات خوفناک در آب ها

نظرات() 

نویسندگان

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


جابجایی سرباز

برای جابجایی سرباز به سایت bekhane.ir مراجعه کنید .


جابجایی دانشجو

جابجایی دانشجو توسط سایت bekhane.ir انجام می شود برای جابجایی با دانشجویان به این سایت می توانید مراجعه کنید .


کانال تلگرام جابجایی سرباز

آدرس کانال تلگرام جابجایی سربازی


دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک ( محسن ابراهیم زاده بنام مرهم جان ) برای دانلود جدید ترین موزیک خارجی و موزیک فارسی شاد و دانلود موزیک فارسی عاشقانه در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقاله و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.

 
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :