k-h-y-a-s

مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

 • مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  مدلهای اخیر و دیدنی ساعت به گزینش افراد ثرومتند و معروف دنیای تکنولوژی که دانستن سلیقه انها میتواند برای ما دیدنی باشد. ساعت مچی از حدود ۲۰۰ سال قبل که برای اولین بار طراحی و عرضه شد، به یکی از ارکان جدا نشدنی مد و شیک پوشی، به ویژه برای آقایان تبدیل گشت.

  اضافه بر کارایی اصلی آنها مبنی بر بیان زمان، ساعت مچی را می‌توان زیتنی به شمار آورد که تا حدی بازگو کننده شخصیت و سلیقه ی شخص هست. از این رو شاید برایتان دیدنی باشد تا بدانید مدیران ارشد عرصه تکنولوژی چه ساعت های به دست می‌کنند و چه بهره گیری هایی از آن دارند.

  برای این منظور، از شما دعوت می‌کنیم تا اطلاعاتی راکه از ساعت مچی ۹ تن از مدیران معروف و پیروز حوزه فناوری در ادامه درج شده هست را مطالعه فرمایید. با روزیاتو همراه باشید.

  مریسا میر، مدیر پیشین یاهو

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  مریسا میر از سال ۲۰۱۲ میلادی بعنوان مدیرعامل و مدیر تجاری یاهو برگزیده شد. گرچه به تازگی، شرکت وریزون، با قیمت ۴٫۴۸ میلیارد دلار، شرکت یاهو را خریداری کرد و قرار هست میر با ۲۳ میلیون دلار بازنشسته شود. وی تا پیش از آن به مدت ۱۳ سال در کمپانی گوگل به فعالیت مشغول بود.

  ساعت امگا «Omega Deville Symbol Quartz»: قیمت ۴۹۰۰ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  قیمت خرده فروشی این ساعت ۴۹۰۰ دلار «حدود ۱۶ میلیون تومان» هست. گرچه می‌توان مشابه های دست دوم آن را در فروشگاه اینترنتی Portero با قیمت ۹۸۵ دلار «حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان» خریداری کرد.

  تیم کوک، مدیر عامل اپل

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  ارزش بازار اپل در ماه می از مرز ۸۰۰ میلیارد دلار عبور کرد. از این رو باید گفت ساخت کننده آیفون یکی از با ارزش ترین کمپانی ها در سراسر دنیا به شمار می‌رود. در راس این شرکت، تیم کوک قرار دارد و از سال ۲۰۱۱ به این سمت برگزیده شده هست.

  ساعت اپل «Apple Watch»: قیمت: ۲۶۹ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  قیمت اپل واچ از ۲۶۹ دلار «حدود یک میلیون تومان» آغاز می‌شود. تیم کوک همه ی وقت این ساعت را به دست دارد و لحظه ای از آن جدا نمی‌گردد.

  جف بیزوس، مدیر عامل آمازون

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  جف بیزوس، بنیانگذار، مدیرعامل و رئیس کمپانی آمازون دات کام هست. بر زمینه آمار منتشر شده از جانب فوربز، دارایی این شرکت حدود ۸۲٫۳ میلیارد دلار هست. گفته می‌شود با رشد نرخ سهام آمازون، سرمایه بیزوس نیز افزایش یافت. در حال حاضر، ارزش بازار آمازون ۴۶۵ میلیارد دلار هست.

  اولیسه ناردین دوئل تایم «Ulysse Nardin Dual Time»: قیمت: ۱۱۴۰۰ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  ساعت مچی جف بیزوس، مدل دوئل تایم برند اولیسه ناردین سوئیسی هست که قیمت خرده فروشی آن حدود ۳۷ میلیون تومان هست. اما مدل دست دوم این ساعت را می‌توانید با قیمت ۶۵۹۵ دلار «حدود ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان» از Jomashop خریداری کنید.

  مارک هورد، یکی از مدیران عامل اوراکل

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  هورد در سال ۲۰۱۰ میلادی وارد شرکت اوراکل شد. وی جایگاه مدیریت عاملی را به همراه سافرا کتز در سال ۲۰۱۴ میلادی پس از بازنشستگی الیسون کسب کرد.وی در خلال سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ به عنوانمدیرعامل در کمپانی اچ پی مشغول فعالیت بوده هست. پیش از آن نیز به مدت ۲۵ سال مدیرعامل شرکت NCR Corp بود که سازنده ATM و دیگر فناوری های نرم افزاری هست.

  ساعت رولکس دیت جاست «Rolex Datejust»: قیمت: ۳۵۰۰ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  هورد، یک ساعت کلاسیک رولکس به دست میکند که حدود ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. گرچه در صورت تمایل می‌توانید مدل دست دو آن را به قیمت ۳۳۵۰ دلار «حدود ۱۱ میلیون تومان» از فروشگاه اینترنتی Bob’s Watches خریداری کنید.

  ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  ساتیا نادلا در سال ۲۰۱۴ در سن ۴۶ سالگی بعنوان مدیرعامل کمپانی معروف مایکروسافت برگزیده شد. او حدود ۲۵ سال در این شرکت خدمت کرده بود. پیش از منصوب شدن بعنوان مدیرعامل، بعنوان معاون بخش سرویس های ابری کار میکرد.

  برایتلینگ کولت اتوماتیک «Breitling Colt Automatic»: قیمت: ۳۰۲۵ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  این ساعت حدود ۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

  جف واینر، مدیرعامل لینکداین

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  جف واینر از سال ۲۰۰۹ میلادی بعنوان مدیرعامل در لینکداین خدمت میکند. این شرکت در سال ۲۰۱۶ میلادی با قیمت ۲۶٫۲ میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد.

  ساعت Audemars Piguet Royal Oak: قیمت: ۱۷۸۰۰ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  ساعت وینر یکی از گرانقیمت ترین ساعت های یاد شده در این لیست هست که با قیمتی حدود ۵۸ میلیون تومان خرید و فروش میشود. گرچه مدل دست دوم آن با قیمت ۱۴۹۹۵ دلار «حدود ۴۹ میلیون تومان» در سایت Jomashop به فروش میرسد.

  تونی آکیلا، مدیرعامل سولرا هولدینگ

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  تونی آکیلا، مدیرعامل کمپانی ساخت کننده نرم افزارهای امنیت مالی و مدیریت خطر موسوم به سولرا هولدینگ هست که در تگزاس واقع شده هست. ارزش بازار این کمپانی ۳٫۶ میلیارد دلار هست.وی شرکت یاد شده را در سال ۲۰۰۵ میلادی راه اندازی کرد و در سال ۲۰۱۳ بعنوان کارآفرین برتر منطقه شناخته و معرفی شد.

  ساعت امگا پلنت اوشن «Omega Planet Ocean»: قیمت: ۷۲۰۰ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  در یکی از تصاویر وی، مشخص شده که ساعت امگا پلنت اوشن با قیمت حدود ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به دست دارد. مدل دست دوم این ساعت در سایت Tradesy با قیمت ۲۹۹۷۰٫۵۰ دلار «حدود ۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان» فروخته می‌شود.

  فیت بیت «Fitbit »: قیمت: ۲۹٫۹۹ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  همین طور گفته میشود که آکیلا دستبند سلامتی فیتبیت نیز به دست دارد که قیمت پایه آن حدود یکصد هزار تومان هست.

  استیو کوفر، مدیرعامل تریپ ادوایزر

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  استیو کوفر، وب سایت گردشگری تریپ ادوایزر را در سال ۲۰۰۰ میلادی راه اندازی کرد. ایده نخست این وب سیات پربازدید و پرطرفدار، بر زمینه تجربه شخصی خود کوفر برای سفر به کشور مکزیک به ذهنش رسید.پیش از تریپ ادوایزر، وی در کمپانی نرم افزاری CDS Inc مشغول به فعالیت بود.

  اومگا دویل پرستیژ «Omega Deville Prestige»: قیمت: ۲۳۲۳٫۳۸ دلار

  مدل های ساعت به انتخاب افراد ثروتمند جهان

  این ساعت حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

نویسندگان

دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک ( محسن ابراهیم زاده بنام مرهم جان ) برای دانلود جدید ترین موزیک خارجی و موزیک فارسی شاد و دانلود موزیک فارسی عاشقانه در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقاله و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.

 

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :